tel./fax 087 421 80 22 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Free Joomla Modules

PGKiM Ryn Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na wymianę drzwi wejściowych (wewnątrzklatkowych) w 3 lokalach mieszkalnych przy ulicy Szkolnej 2 w Rynie.

PGKiM Ryn Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na wykonanie projektów wewnętrznej instalacji gazowej i grzewczej w lokalach komunalnych w Rynie.

PGKiM Ryn Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na wymianę instalacji gazowej w piwnicach budynku mieszkalnego wielorodzinnego Plac Wolności 7 w Rynie.

PGKiM w Rynie Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na wykonanie prac remontowych w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych zgodnie z załączonymi przedmiarami prac:

Dnia 25.05.2018r. został ogłoszony przetarg na dostawę ciągnika rolniczego, przyczepy i posypywarki w ramach leasingu operacyjnego z opcją wykupu na którą PGKiM Ryn sp. z o.o. zamierza przeznaczyć 300 000 zł netto.

PGKIM w Rynie sp. z o.o. ogłasza przetarg pisemny nie ograniczony na dostawę ciągnika rolniczego, przyczepy i posypywarki w ramach leasingu operacyjnego z opcją wykupu.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rynie Sp. z o.o.
ul. Konrada Wallenroda 10 11-520 Ryn
tel./fax 087 421 80 22 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Polityka cookies

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd