tel./fax 087 421 80 22 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Free Joomla Modules

PGKiM Ryn Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na uporządkowanie terenu poprzez wycinkę i wykarczowanie krzaków i drzew na dz. 1/159 obr. 0001 Ryn.

PGKiM Ryn ogłasza nabór ofert na wykonanie pięcioletnich i rocznych przeglądów technicznych 56 budynków wspólnot mieszkaniowych z czego 54 połozone są w mieście Ryn, a dwa na terenie gminy Ryn.

PGKiM Sp. z o.o. w Rynie ogłasza nabór ofert na przebudowę wewnętrznej instalacji gazowej i grzewczej w 5 lokalach komunalnych w Rynie w zgodzie z załączonym projektem budowalnym.

  • Ratuszowa 17/1
  • Ratuszowa 17/2
  • Plac Wolności 7/5
  • Kopernika 31/6
  • Zielona 3

Aktualizacja 2019-07-03 - do pobrania sprostowanie do oferty

PGKiM Ryn, Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na dostawę ciągnika rolniczego w ramach leasingu operacyjnego z opcją wykupu. Oferty należy składać do dnia 10.07.2019r. w biurze PGKiM Ryn, ul. Wallenroda 10.

Szczegółowe warunki określa SIWZ

Aktualizacja 2019-07-01 - dodano odpowiedzi na pytania do SIWZ.

PGKiM Sp. z o.o. w Rynie ogłasza nabór ofert na przebudowę wewnętrznej instalacji gazowej i grzewczej w 2 lokalach komunalnych w Rynie w zgodzie z załączonym projektem budowalnym.

  • Plac Wolności 7/13
  • Plac Wolności 11/8

Aktualizacja 2019-07-01 - do pobrania dodatkowa informacja

PGKiM Sp. z o.o. w Rynie ogłasza nabór ofert na wykonanie remontu budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Ratuszowej 28.

PGKiM Sp. z o.o. w Rynie w imieniu wspólnot mieszkaniowych Koernika 5, 7 ogłasza nabór ofert na wykonanie remontu balkonów.

PGKiM Ryn ogłasza nabór ofert na wykonanie remontu dachu budynku mieszkalnego wielorodzinnego Kościuszki 11 w Rynie zgodnie z załączonym przedmiarem prac.

PGKiM Sp. z o.o. w Rynie zaprasza do składania ofert na wykonanie projektu zagospodarowania części terenu wokół budynków wspólnot.

Protokoły z wyboru ofert

PGKiM Sp. z o.o. w Rynie ul. K. Wallenroda 10 ogłasza nabór ofert na wykonanie prac remontowych w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych zgodnie z załączonymi przedmiarami prac.

PGKiM w Rynie ogłasza nabór ofert na wykonanie prac remontowych w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych zgodnie z załączonymi przedmiarami prac:

Protokół z wyboru ofert - projekt budowlany remontu i modernizacji hali w Rynie ul. Mazurska 1A oraz wykonanie projektu budowlanego pomostu pływającego wraz z oprzyrządowaniem.

PGKiM w Rynie zaprasza do składania ofert na wykonanie projektu budowlanego remontu i modernizacji hali, Ryn, ul. Mazurska 1A.

PGKiM w Rynie zaprasza do składania ofert na wykonanie projektu budowlanego pomostu pływającego wraz z oprzyrządowaniem (elektryka i sanitarka) wg. Operatu wodnoprawnego i uzyskanej decyzji.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rynie Sp. z o.o.
ul. Konrada Wallenroda 10 11-520 Ryn
tel./fax 087 421 80 22 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Polityka cookies

DMC Firewall is a Joomla Security extension!